Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. №1» щиро дякує за красуню ялинку!!!!!!

Коли в будинку з’являється новорічна ялинка, це означає, що свято зовсім поруч. Новий рік рідко обходиться без цього символу. Скільки радості приносить ошатно прикрашена ялинка дітям ! Але не менше щастя зелена красуня дарує і дорослим людям.

Струнка, пишна, пахуча новорічна ялинка – справжня окраса новорічних свят. Свіжа, принесена з зимового морозу, вона наче казкова лісова принцеса веде за собою святковий настрій.

У КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» заведено ставити живу новорічну ялинку. З року в рік її вибір — важлива справа для всіх учнів та вчителів. Ялинка повинна бути дуже запашною, красивою та обов’язково високою.

Батьки, учні та вчителі КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. №1» висловлюють подяку Істратову С.В. та Сокиринському О.М. - директору ДП «Чечельницький лісгосп» за чудові ялинки для проведення новорічних ранків у нашій школі.

Висловлюємо щиру подяку нашому постійному спонсору Федшишену М.О. за надану фінансову допомогу в розмірі 2000 гр. для оздоблення наших красунь ялинок.

Також хотіли б подякувати працівникам КП «Чечельник - комунсервіс» за надану допомогу при транспортуванні ялинки до школи.

 « повернутися до списку новин