Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

ВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ

Шановні, дорогі, прекрасні, чудові жінки!

  Щиро вітаємо Вас, шляхетних, авторитетних, інтелектуальних, творчих, впевнених у собі, назавжди відданих улюбленій справі і  високій меті, з добрим, прекрасним, весняним  міжнародним Днем Жінки!

 Цінуємо Вашу мудрість і професійність, у захваті від Вашої краси, віримо в Вашу добросердність, вдячні за  Вашу турботу.

 Хай доля дарує Вам якнайбільше сонця і тепла, тому, що й  Ви все своє життя – щодня - даруєте людям світло своєї мудрості, тепло свого серця, вогонь своєї любові. Хай  здійсняться Ваші благородні мрії і задуми та ще глибше і краще розкривають яскравість і багатогранність Ваших ніжних окрилених душ. Хай любов’ю, здоров’ям, миром і достатком наповнене буде Ваше життя.

Нехай у свято 8 березня ласкаве весняне сонце зігріє Вас своїми ніжними променями. Неперевершеної краси і пахучі квіти зачарують своїм чарівним ароматом. Теплі посмішки та люблячі очі всіх рідних і близьких людей радують серце. А щастя, удача й любов нехай ідуть поруч все довге і світле життя!!!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, чарівного настрою, ніжних чоловічих обіймів, успіхів у роботі, захоплень до душі, яскравих емоцій і вражень, фінансової незалежності, сімейної стабільності та щасливих посмішок!

Нехай виправдаються всі надії, забудуться невдачі і відкриються шляхи до нових можливостей!


 З повагою і любов’ю

колектив відділу освіти Чечельницької РДА« повернутися до списку новин