Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Профорієнтаційна робота в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. № 1»

Плани на майбутнє мають, напевно,  всі учні школи: будь-то учень з 9 чи 11класу. Вони можуть буди різними. Хтось хоче стати спеціалістом і ціленаправлено працювати в своїй галузі, інший хоче бути корисним комусь, ще хтось просто хоче бути щасливим, шукаючи себе в цьому світі, і пробує постійно щось нове для того, щоб зрозуміти, що ж йому потрібно в майбутньому. Але для досягнення своє мети не достатньо самих тільки бажань та думок, треба все чітко спланувати і впевнено йти крок за кроком до поставлених цілей.

В такому випадку приходять на допомогу люди, які можуть тобі допомогти з вибором професії. В рамках профорієнтаційної роботи 13 листопада  в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. № 1» відбулася зустріч з представниками навчальних закладів за сприянням районної філії Вінницького обласного центру зайнятості. На зустрічі були присутні Котенко Олена Миколаївна - директор районної філії Вінницького обласного центру зайнятості та Овчар Алла Петрівна – провідний спеціаліст з питань зайнятості та спеціаліст з профорієнтації.

Чернега Андрій Олегович,  доцент кафедри технологій харчових продуктів,  представляв Уманський національний університет садівництва. Він детально розповів про факультети,  які знаходяться в університеті,  які вимоги щодо майбутніх абітурієнтів,  ЗНО з яких предметів потрібно здавати. Андрій Олегович розповів і про студентське дозвілля і як студенти проходять практику за кордоном з подальшим працевлаштування в Україні і можливо за кордоном.

Викладач Верхівського сільськогосподарського коледжу – Гудзь Віталіна Олександрівна, розповіла про правила прийому майбутніх абітурієнтів та про напрямки роботи коледжу.

Але для досягнення будь-яких вершин треба, перш за все, бажання, бо без бажання нічого не вийде, а якщо і вийде, то не те, що потрібно. А от коли з’являється щире бажання, коли воно проходить у власній голові всі етапи зваження "за і проти", коли це бажання тернистим шляхом переростає в нав’язливу ідею, яка в свою чергу стає метою всього життя - саме в такому випадку це бажання обов’язково здійсниться. Адже всі великі справи починалися з мрії і ініціативи.

Педагог - організатор КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. № 1»« повернутися до списку новин