Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Шашковий турнір у КЗ "Тартацька СЗШ І-ІІ ст."

 

Шашковий турнір у КЗ "Тартацька СЗШ І-ІІ ст."

Шашки – це чудова нагода для спілкування між людьми. Вони сприяють поглибленню взаєморозуміння та зміцненню дружніх взаємин.

Так ,28  січня 2020року, в приміщенні КЗ « Тартацька СЗШ І-ІІ ступенів» ,під керівництвом вчителя фізичного виховання Торунди Олександра Івановича відбувся  шашковий турнір між учнями 5-9 класів.

Основним завданням турніру було закріплення знань здобувачів освіти про шашки, сприяння  розвитку навичок гри, розвитку  ініціативи, самоконтролю , формування доброзичливого  ставлення до супротивника.

   Гра була захоплива та цікава, адже в двобої зустрічалися як учні 5 класу так і випускники школи , учні  9класу .  Діти довго міркували над кожним ходом. Турнір  пройшов в радісній атмосфері і закінчився з такими результатами:

Почесне І місце здобули найменші учасники турніру учні 5 класу ,  представник 5 класу –Бурлака Діана (4 перемоги)    (класний керівник Парфенюк О.В.)

ІІ місце  в учнів 8 класу  , представник Панасюк Андрій  (3 перемоги) (класний керівник  Ковтун Л.В.)

ІІІ місце в учнів-6 класу , представник команди Сидоренко Василь (класний керівник  Бучацький Я.Ф.)

Ми  щиро вітаємо  їх з перемогою,  адже в житті все починається з малого, сьогодні перемога в межаж школи, а завтра  і поза школою.

                                                                      Педагог-організатор  Михайленко Т.В.« повернутися до списку новин