Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

У Департаменті освіти і науки 4 листопада 2020 року відбулася нарада в онлайн-режимі

04 листопада 2020 року відбулася нарада в онлайн-режимі за участі керівників органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад та ОТГ. Зокрема,  в.о. директора Департаменту освіти і науки Володимир Буняк наголосив на обов’язковому дотриманні безпечних умов для усіх учасників освітнього процесу, а також акцентував увагу на ефективному та оперативному використанні коштів освітньої субвенції.

 Про особливості освітнього процесу в період карантину розповіла учасникам зібрання заступник директора Департаменту Олена Чорна.

Як відбувається розподіл освітньої субвенції для інклюзивно-ресурсних центрів у 2021 навчальному році та формування відповідного штату цих установ – ознайомила присутніх Тетяна Лісогурська – начальник управління загальної середньої освіти та виховної роботи, начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи.

На зібранні також обговорили різноманітні форми навчання, а саме очну, дистанційну та змішану. Йшлося й про відтермінування 2 етапу Всеукраїнських олімпіад, щоденний моніторинг захворюваності в закладах освіти та заходи протипожежної безпеки.« повернутися до списку новин