Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

За відсутність дітей на уроках батьки відповідатимуть перед поліцією

Керівникам закладів освіти, батькам!!!

Керуємось Постановою Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів». Пункт 13 якої передбачає таке:

П.13. У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року.

Роз'яснення!!!

 Якщо буде встановлено, що дитина не залучена до навчання з вини батьків, а також останні не вживають жодних дій для того, щоб їх діти відвідували дитячі садочки чи школи, вони можуть притягатися до відповідальності аж до позбавлення батьківських прав.  

       Зважаючи на це, звертаємося до вас шановні батьки, будьте уважними до своїх дітей, піклуйтеся про їх здоров'я, фізичний, духовний та моральний розвиток, забезпечуйте здобуття ними повної загальної середньої освіти, дбайте про них, цікавтеся успіхами в дитячих садочках та школах як у самих дітей, так і у вихователів та вчителів аби просто залишатися батьками та не позбутися цього звання.

 « повернутися до списку новин