Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури

Посередній учитель  розповідає…

Хороший учитель  пояснює…

Кращий учитель демонструє….

Творчий учитель надихає…

 

Під таким гаслом, 20 грудня 2019 року, на базі Чечельницького районного будинку дитячої творчості відбулося районне методичне об’єднання вчителів української мови та літератури.

Основною метою роботи учителів кафедри є формування національно свідомої багатої мовної особистості, яка вільно володіє всіма засобами рідної мови у процесі комунікації, відзначається свідомим ставленням до мови, високою мовною компетентністю.

На засіданні районного методичного об’єднання були розглянуті важливі питання, а саме: «Результати ЗНО-2019», в розрізі кожного закладу загальної середньої освіти, «Результати конкурсів: мовно –літературного учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, знавців української мови імені Петра Яцика» та олімпіади з української мови.

Учасниками методичного об’єднання були розроблені заходи для підготовки переможців до участі в ІІІ етапі олімпіади з української мови і літератури та обумовлено завдання для ефективної здачі ЗНО-2020.

Твочо підійшла до проведення практичної частини керівник РМО учителів української мови та літератури Колобишко Олена Миколаївна.

Якщо вчитель- творча особистість, яка любить свою професію і любить дитину, визнає і шанує в ній особистість, то завдання любого рівня посильні.« повернутися до списку новин