Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У Чечельницькому районному будинку дитячої творчості.

7 вересня 2018 року у Чечельницькому районному будинку дитячої творчості          відбулося свято – День відкритих дверей.

7 вересня 2018 року привітно, під гучні та веселі дитячі пісні, відчинив двері Чечельницький районний будинок дитячої творчості (директор Ситник С.М.).

  Щороку на початку вересня заклад поповнює свої лави новими творчими та неординарними особистостями.

      Близько сотні відвідувачів прийшли до закладу для того, щоб ознайомитися з різноманітністю гурткових занять. Протягом дня до РБДТ завітали: 2 старші групи ЗДО «Веселка» (завідувач Шевчук Н.А.), школярі, батьки, бабусі. Адміністрація Чечельницького РБДТ та керівники гуртків радо зустрічали своїх гостей. Відвідувачі мали можливість взяти участь у майстер-класах: «Закладки для книг» (кер. Токарчук О.І.), «Песик-гавчик з фоамірану» (кер. Марунич О.П.), «Нарцис з паперу» (кер. Гуцал Н.І.), відвідати виставкову галерею, погратися в ігри, переглянути мультфільм, отримати солодощі та повітряні кульки.

     Присутні на святі ще раз переконалися у тому, що учні, об’єднані любов’ю до мистецтва, мають бажання розвивати свої здібності, а щирі і гарячі серця дорослих людей допомагають юним і допитливим пізнати світ і себе, долучитись до прекрасного, зробити перші відкриття, здобути перші перемоги.
   Приємно, що така зацікавленість з боку діток та їх батьків до закладу свідчать про те, що Чечельницький РБДТ є важливою ланкою в освітньому процесі.

 Запрошуємо в наш веселий дім, тут весело і затишно усім!!!« повернутися до списку новин