Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Підсумки тижня в освіті: головні події

 

ЗНО з іноземних мов. Демонстраційні тести 2018 року. Український центр оцінювання якості освіти опублікував демонстраційні варіанти тестів зовнішнього оцінювання з іноземних мов, що аналогічні тим, які будуть запропоновані учасникам тестування у 2018 році.

МОН має намір налагодити контакт зі вступниками. У відомстві повідомляють, що йдеться про впорядкування інформації для вступників, створення у Facebook тематичних груп, розробку блоків актуальних відповідей, покращення роботи гарячих ліній тощо.

Гриневич обіцяє вчителям педагогічну свободуМіністр освіти наголошує, що новий закон «Про освіту» має кілька стрижневих ідей, серед яких педагогічна свобода вчителя та фінансова автономія шкіл.

Держава буде контролювати якість шкільної освіти. За словами Лілії Гриневич, децентралізація коштів та повноважень має призводити до централізації контролю якості освітніх послуг. Контролем займатимуться регіональні філії нової Державної служби якості освіти.

МОН хоче ввести у школах спортивну програму ЮНІСЕФ. Відомство підтримує поширення в усіх школах програми «Спорт заради розвитку». Проект вже реалізований у 302 школах східних областей, у межах якого вони отримали спортивне обладнання.« повернутися до списку новин