Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Майстер-клас для вихователів ЗДО

27 березня 2019 року на базі РБДТ пройшов майстер-клас для вихователів ЗДО на тему «Нетрадиційні техніки аплікації як засіб розвитку творчих здібностей дошкільників». Вихователь Вербського ЗДО «Тепле гніздечко» Савенчук Т. Д. поділилася досвідом виготовлення 3-д аплікації «Пасхальне яйце в корзинці».

Метою заходу було розширити знання педагогів про нетрадиційні техніки аплікації, як засобу розвитку інтересу дошкільників до образотворчої діяльності.

Основні завдання майстер-класу:

  • Познайомити педагогів з нетрадиційними техніками аплікації;
  • Навчити практичним умінням в області зображувальної діяльності з використанням нетрадиційного виду аплікації;
  • Активізувати увагу та інтерес до  організації занять з аплікації як основи розвитку образотворчих здібностей дошкільнят в умовах ЗДО;
  • Створити умови для професійного самовдосконалення педагогів;
  • Активізувати творчий потенціал педагогів через взаємообмін та взаємозбагачення досвідом.

Аплікація посідає одне з ключових місць у всебічному розвитку дошкільника, адже ще В. О. Сухомлинський зауважив: «Витоки здібностей та обдарувань дітей – на кінчиках пальців. Від пальців, образно кажучи, йдуть найтонші ниточки – струмочки, які живлять джерело творчої думки. Іншими словами, чим більше майстерності в дитячій руці, тим вона розумніша».

Саме для професійного зростання педагога вкрай потрібні такі форми роботи, адже покликання педагога – відкрити в кожній дитині душу творця, дати їй змогу пробудитися, розквітнути та зробити її перші кроки пізнання посильними, цікавими та радісними.« повернутися до списку новин