Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Завершується реєстрація на участь у пробному ЗНО-2019!

Усі бажаючі познайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця, а також  перевірити свої знання з предметів ЗНО можуть зареєструватися для участі у пробному ЗНО, реєстрація проводитиметься  до 31 січня 2019 року через мережу Інтернет на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (www.vintest.org.ua).

        Особа, що бажає зареєструватися на пробне ЗНО, самостійно вносить свої реєстраційні дані у відповідну електронну форму.

Для реєстрації необхідно:

 1. Зайти на сторінку реєстрації на пробне ЗНО.
 2. Заповнити реєстраційну форму; створити свою персональну сторінку "Особистий кабінет"; вибрати предмети пробного ЗНО.
 3. З персональної сторінки ("Особистий кабінет") роздрукувати квитанцію на сплату вартості послуг для проведення пробного ЗНО.
 4. На основі цієї квитанції здійснити оплату в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг.

Особи, які потребують створення особливих (спеціальних) умов в пунктах проходження пробного ЗНО, повинні вказати про них під час реєстрації.

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 12 жовтня 2018 року №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році» відбудеться пробне ЗНО:

 • 16 березня 2019 року – з української мови і літератури;
 • 23 березня 2019 року – з англійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, фізики, французької мови, хімії.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

 Вартість одного пробного ЗНО для одного учасника (Вінницька, Житомирська, Хмельницька області) складає 132 грн.00коп. (за інформацією сайту ВРЦОЯО).

Оплату квитанцій для участі у пробному ЗНО необхідно здійснити в банківських установах України або в установах інших учасників фінансових послуг до 5 лютого 2019 року включно.

       Особи, які здійснили оплату за участь у пробному ЗНО до 25 січня включно можуть зайти на сторінку "особистий кабінет" та перевірити стан оплати.

       Інформація про час та місце проходження пробного зовнішнього оцінювання буде розміщена в особистому кабінеті учасників пробного ЗНО до 25 лютого.

Участь у пробному ЗНО дає доступ до безкоштовного тренувального ON-LINE тестування з будь-якої кількості предметів.

За додатковою інформацією можна звернутися:

 • www.vintest.org.ua – сайт Вінницького
   регіонального центру оцінювання якості освіти (ВРЦОЯО);
 • (0432) 65 65 35 – телефон інформаційної підтримки ВРЦОЯО;
 • Адреса:Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти,
                    21009 м. Вінниця, вул. Київська, 46;
 • Email – vintest@vn.testportal.gov.ua,


« повернутися до списку новин