Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Випробування для 11-класників

 

Розпочалося ЗНО - 2019

 21 травня 2019 року  розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 13 червня 2019 року. Як і в минулому році  першим буде оцінюватися рівень знань учнів 11 класів з математики.

До участі у  даному тестуванні зареєстровано 39 учні  району, із них 5 складатимуть ДПА у вигляді ЗНО.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з математики у 2019 році складається із 33 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин.

Результат виконання завдань №1-28 та №31-32 за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з математики.

Результат виконання завдань усього тесту буде використовуватись під час прийому до закладів вищої освіти.

Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання, що будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація, дорівнює 52 балам.

Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати правильно виконавши всі завдання тесту - 62 бали.

Начальник відділу освіти Г.В.Деменчук перед початком тестування зустрілася із учнями  11 класів району  та їх наставниками, побажала усім удачі, впевненості та успішних результатів.

Попереду в 11-класників складні випробування...

Віримо і надіємося, що їм вдасться гідно продемонструвати свої знання та достойно представити навчальні заклади району.« повернутися до списку новин