Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Нова українська школа: акценти, напрями, рекомендації

  27 березня 2019 року в приміщенні РБДТ відбулося РМО за участю директора КУ «Чечельницький РМЦ» М.Ф.Савчук, вчителя-логопеда відділу освіти Поворозної Є.І. із вчителями 1-х, 4-х класів,  де було висвітлено питання «Нова українська школа: акценти, напрями, рекомендації».

Учасники брифінгу мали можливість поставити запитання, які їх турбують, а також відчути на собі атмосферу Нової школи, споглядаючи презентації, представлені виступаючими ( керівник РМО вчителів 1-х класів Овчар В.М., вчителів 1-х класів: Кваснік Н.М., Шастун А.С., Матоли Л.А., МаликВ.О.).
        Були обговорені ключові питання щодо підготовки педагогів до роботи в умовах Нової української школи, організації науково-методичного супроводу, активізації творчого пошуку та поширення педагогічного досвіду, можливості для професійного і фахового зростання педагогів, які логічно підвели до усвідомлення, що реформування Нової української школи потребує зміни менталітету всіх учасників освітнього процесу: учнів, педагогів, батьків, громади та висловили впевненість, що разом, у тісній співпраці на основі взаєморозуміння та підтримки, освітяни  Чечельниччини  – велика сила.

 « повернутися до списку новин