Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

НОВИНИ КЗ "ЧЕЧЕЛЬНИЦЬКА СЗШ І-ІІІ СТ. №1"

 

Свято для матусь

Мама – єдина в світі людина, чиє життя до останнього подиху присвячене дітям. І байдуже, скільки нам років, – поки живі наші батьки, – ми діти. Мамі небайдужий кожен наш крок, важливий кожен вчинок. Материнське серце переживає наші злети і падіння гостріше, ніж свої власні. Допоки ми любимо і бережемо своїх матерів – все буде добре. У багатьох країнах світу відзначається День матері. При цьому, в День матері, на відміну від 8 Березня, вшановують не всіх представниць прекрасної статі, а саме матерів.

 Материнство – найвище щастя для жінки. З 1990 року День Матері святкується  в Україні, і цього року святкування припало на 12 травня.

14 травня в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» відбулося свято для матусь. Організували свято вчитель молодших класів Овчар Валентина Миколаївна, вчитель музичного мистецтва Федотова Ліля Анатоліївна і звісно, самі учасники цього дійства - учні 1- А класу.

Організований концерт  мав за мету виховання почуття вдячності, любові та шани до матерів. Теплі, проникливі слова, що лунали з уст дітей, залучених до свята, на адресу своїх  матусь і  теплі слова для бабусь, музичний супровід, ігри та конкурси, цукеркові букети, портрети мам, намальовані дітьми – цілий калейдоскоп позитивних вражень залишився у присутніх по завершенню свята.

Свято Матері стало ще однією сходинкою до родинного єднання. Діти ще раз переконалися, що для кожного рідна матуся – це тепле ласкаве сонечко, яке щедро світить, всіх зігріває і нічого не вимагає натомість.

Бажаємо мамам в цей день особливий,
Щоб завжди збувалися мрії щасливі!
Подій кольорових, усмішок привітних,
І вражень щоденних – яскравих та світлих!

 « повернутися до списку новин