Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Зустріч весни. Приліт птахів. КЗ "Стратіївський НВК І-ІІІ ст."

До чого ж тільки чудова пора року – весна. З приходом її все змінюється на краще. А кожен день сповнений теплом і свіжістю. Сонце починає гріти дужче, дні стають довші, а ночі – коротші.

Все поступово оживає: прокидаються бджоли, виповзають різні комахи, розцвітають перші квіти та прилітають птахи. Чути вже їхню перекличку в небі. Вони летять до рідної домівки, кожна зграя повертається туди, звідки відлетіла і ніколи не помиляється. Перші птахи, яких ми можемо зустріти – це граки. Їх ще в народі прозвали вісниками весни. Потім прилітають шпаки, жайворонки, качки та гуси. Пізніше до них приєднуються й інші перелітні птахи. Пернаті роблять велику подорож, щоб повернутися додому.

Щоб привернути увагу школярів до охорони птахів, навчити навичкам майстрування і розвішування штучних гніздівель, відродження дитячого свята «День зустрічі птахів»  учасники освітнього  процесу  КЗ"Стратіївський НВК І-ІІІ ст." залучилися до участі.

Звичайно, такі заходи надовго запам'ятають школярі, вони розуміють, що природа – наша мати, а пташки – пернаті друзі, про яких треба дбати, яких слід оберігати.« повернутися до списку новин