Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

На «Шкільній лізі безпеки» ми ПЕРШІ!

 «Запобігти! Врятувати! Допомогти!». Під таким гаслом 9 квітня 2019 року в селищі Теплик був проведений кущовий етап І фестивалю юних пожежників «Шкільна ліга безпеки».

У фестивалі взяли участь 5 районів: Бершадський, Тульчинський, Тростянецький, Теплицький, Чечельницький.

Чечельницький район представляла команда «Вогнеборці» КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.», яка зайняла І місце.

 Команда «Вогнеборці» змагатимуться в обласному етапі за право представляти Вінниччину на Всеукраїнському фестивалі юних пожежників «Шкільна ліга безпеки». Зі слів членів  журі – «рівних їм не було…»

- Ми дуже щасливі. Ми готувалися і доклали багато зусиль, - діляться враженнями учасники команди. - Пішли нерви і наші, і нашого педагога-організатора, яка нам у всьому допомагала. Ми молодь, тому обираємо сучасне і модне.

Юні пожежники на сцені творили і запалювали нові зірки, вчили однолітків правил безпеки та дій на випадок надзвичайних ситуацій, розповідали про непросту професію рятувальника, а також популяризували сам рух юних пожежників-рятувальників серед юнацької молоді.

Виступ команди «Вогнеборці» КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» був цікавий своєю оригінальністю, майстерністю.

Фестиваль закінчився, але у серцях учасників залишився заряд енергії, бадьорості та любові. 

Висловлюємо подяку директору, заступнику директора школи  з виховної роботи, педагогу-організатору, музичному керівнику, учням КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.».

Ми пишаємося вами!!!

 « повернутися до списку новин