Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Участь у третьому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс!»

Учні КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ с." брали участь у третьому обласному лісівничо-просвітницькому фестивалі «Пізнай ліс!»

8 вересня у Вінниці відбувся третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль «Пізнай ліс!». Основна мета заходу – популяризація знань про ліс, презентація роботи лісівників та державних лісогосподарських підприємств Вінниччини. Фонтанна площа Вінниці стала “лісовою”, адже там відбувся третій обласний лісівничо-просвітницький фестиваль “Пізнай ліс!”. Для відвідувачів підготували майстер-класи, дитячий ярмарок, фотозони, лісові ласощі, концерт та цікаві локації. 

У фестивалі взяла участь і представницька делегація ДП «Чечельницький лісгосп» директор Сокиринський Олександр Миколайович та учнівське лісництво «Паростки» Поповогребельської СЗШ І-ІІІ ст.. керівник учнівського лісництва, директор школи Соколов Руслан Юрійович. Лісівники розповідали відвідувачам про ліси України, Вінниччини та Чечельниччини, відповідали на різні питання. Гості фестивалю із цікавістю слухали розповіді про те, як створюють ліси, скільки праці вкладається у цю відповідальну справу. Також чечельницькі лісівники показували та демонстрували роботу сучасних приладів складення планово-картографічних матеріалів, електронного обліку деревини та інвентаризації лісу, представили виставку декоративного посадкового матеріалу.

Виставка штучних гніздівок, яка підсилювалася аудіозаписами справжніх звуків лісу, викликала непідробний інтерес у дітей.
Долучилися до фестивалю «Пізнай ліс!» і юні лісівники. Учні Поповогребельської  школи  презентували роботу учнівського лісництва «Паростки», представили виставку досягнень своєї роботи. Також вихованці учнівського лісництва взяли активну участь у ярмарку власноруч приготованої випічки. Під час фестивалю начальник Вінницького ОУЛМГ А.О. Бондар висловив подяку та вручив подарунки – методичну літературу - вихованцям Поповогребельського учнівського лісництва «Паростки».

Під час урочистої частини було нагороджено кращих лісівників. Приємно, що серед відзначених - були працівники ДП «Чечельницький лісгосп». 
Подібні еколого-просвітницькі заходи покликані допомогти жителям Вінниччини більше дізнатися про роботу працівників лісового господарства. Чечельницькі лісівники переконують: ліс та робота держлісгоспу разом з учнями шкіл відкриті для тих, хто хоче їх пізнати.« повернутися до списку новин