Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Свято останнього дзвоника у КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1»

Непомітно пролітає навчальний рік. Здавалося б, начебто тільки вчора було перше вересня, як ось настав останній день. Останній дзвінок – традиційне свято для школярів, яке сповіщає про закінчення навчального року. Всі школярі з нетерпінням чекають цього радісного дня. 

 31 травня  у  КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» відбулося свято останнього дзвоника. Ще тільки вчора зустрів випускників 2019 року шкільний поріг - маленьких, наляканих новим і невідомим, а вже ось вони - випускники, стоять на цьому ж таки порозі - дорослі, гарні, веселі і трохи сумні через розлуку, яка скоро настане.

         На святі були присутні гості: заступник голови Чечельницької райдержадміністрації  Беседа О.В., яка звернулася до всіх учнів і привітала із закінченням навчального року. Особливі слова лунали на адресу випускників, які були винуватцями свята. Також на святі  була присутня довірена особа депутата обласної ради  Вацака  Г.А.- Климкович Т.М., яка привітала всіх гостей зі святом і вручила грошовий сертифікат на 5 тис. гр. Лунали останні напутні слова вчителів і директора.

         Для випускників відкривається нове доросле життя, наповнене успіхами та невдачами. Сьогодні вони прощалися не тільки з школою, але із дитинством. Але випускники повинні пам’ятати: Шкільні роки — це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, свої круті віражі, свої пороги, через які не кожному переступити, яких не кожному здолати, а школа - це той час, коли все легко, все можливо..

 

Ось він — рідний поріг у школі:       
Одночасно і фініш, і старт!

Хай чудовими будуть долі,

Бо прожити життя – не жарт!  

 

                                                                                                                                                             Педагог-організатор

КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1»

 « повернутися до списку новин