Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

ЗНО - 2020

Дати проведення пробного ЗНО та основної сесії

 Інформуємо, що випускники 11 класів у 2020 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) та матимуть змогу пройти пробне ЗНО.

Пробне ЗНО з української мови  і літератури відбудеться 15 червня 2020 року та  17 червня 2020 року  - з інших навчальних предметів.  

Для тих, хто зареєструвався на пробне ЗНО, з 1 червня в особистих кабінетах  на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти буде розміщено оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть  зазначені адреси пунктів пробного тестування. Для тих, хто попередньо не був зареєстрованим, змога пройти пробне ЗНО - відсутня.

Нагадуємо: для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно ввести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того, щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «запрошення». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично. 

Вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності: 

·оригіналу документа, за яким реєструвалися для участі в пробному ЗНО;

·запрошення-перепустки;

·засобів індивідуального захисту (маски).  

Рекомендуємо мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою, антисептик.

Після участі у пробному ЗНО, визначити результати можна буде за допомогою онлайн-сервісу: потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у терміни: 

·15 – 17 червня (українська мова і література) (результат буде до 21 червня);

·17 – 19 червня (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька та іспанська мови) (результат  буде до 23 червня).  

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання   буде проведена за графіком:

-         25 червня  - математика;

-         30 червня - українська мова і література;        

-         2 липня  - фізика;

-         7 липня - англійська мова;

-         9 липня - історія України;

-         13 липня - біологія;

-         15 липня  - географія;

-         17 липня -  хімія.

До 4 червня 2020 року зареєстровані на основну сесію учасники   зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки (за процедурою пробного ЗНО), де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках кожного із учасників тестування до 29 липня 2020 року.

Бажаємо успішного проходження ЗНО!

Віри, сили, впевненості!

 « повернутися до списку новин