Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Проведення спільного семінару працівників психологічної служби з фахівцями Чечельницької районної філії Вінницького ОЦЗ.

   

   14 листопада 2018 року проведено семінар для шкільних психологів та соціальних педагогів закладів освіти району за участю провідного фахівця з профорієнтації Чечельницької районної філії Вінницького обласного центру зайнятості Аллою Овчар.

      Під час семінару було презентовано новинку Державної служби зайнятості - веб- базовану платформу для он-лайн профорієнтаційного консультування «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Дана програма створена для осіб, у яких є потреба у виборі професії, виборі майбутнього напрямку професійного навчання, оцінці власних здібностей, саморозвитку.
   Присутні ознайомилися з можливостями даної платформи та дізналися, яким чином учні шкіл можуть скористатися послугами профорієнтаційного консультування. «Переваги платформи у дистанційному консультуванні випускників школи, велика зручність полягає саме в тому, що учні після реєстрації та отриманого персонального коду мають можливість безкоштовно пройти тестування в зручному для себе середовищі і отримати звіт, який допоможе в подальшому зробити важливий вибір щодо професійного майбутнього» - зазначила А.Овчар.

 Нова розробка служби зайнятості неабияк зацікавила педагогічних працівників, адже мета програми перетворити вибір майбутньої професії у науково обґрунтований прогноз, виявити схильність та здібність до різних видів діяльності особам, які досягли 14 річного віку та гарантувати високу результативність діагностики та максимально підходящий професійний вибір для людини, яка проходить тестування.« повернутися до списку новин