Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

МОН затвердило типове положення про конкурс на посаду директора школи

 Міністерство освіти і науки затвердило типове положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Лілією Гриневич.

   Документ визначає загальні засади проведення конкурсів на посаду керівників державних або комунальних закладів середньої освіти.

   Згідно з документом, рішення про проведення конкурсу ухвалює засновник закладу або уповноважений ним орган: одночасно з рішенням про утворення нового закладу загальної середньої освіти; не менше ніж за два місяці до завершення строкового трудового договору (контракту), укладеного з керівником закладу загальної середньої освіти; упродовж десяти робочих днів з дня дострокового припинення (рішення про дострокове припинення) договору, укладеного з керівником відповідного закладу загальної середньої освіти, чи визнання попереднього конкурсу таким, що не відбувся.

   Оголошення про конкурс необхідно оприлюднити на сайтах засновника та самого закладу.

   «Для проведення конкурсу засновник затверджує персональний склад конкурсної комісії з рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту», – йдеться у положенні. У комісії може бути від 4 до 16 осіб.

   Документом також визначено, що конкурсний відбір має здійснюватись за результатами перевірки на знання кандидатами законодавства у сфері загальної середньої освіти та Концепції реформування середньої освіти «Нова українська школа», перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації плану розвитку школи.

   Ознайомитись з положенням детальніше можна за цим посиланням.

За матеріалами сайту Osvita.ua« повернутися до списку новин