Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Методичний захід в закладі дошкільної освіти «Веселка»

 

 Згідно річного плану роботи на 2018-2019 навчальний рік Чечельницьким закладом дошкільної освіти «Веселка» Чечельницької селищної ради, 20 травня 2019 року було організовано методичний захід з метою ознайомлення педагогів з новітніми технологіями еколого- природничого напрямку, використанням музейної педагогіки та гурткової роботи в дошкільній освіті; формування нового підходу до природоохоронної роботи з залученням батьківської громади та продовження співпраці з позашкільним закладом. Під час заходу педагоги дошкільники ознайомились з діяльністю районної станції юних натуралістів та відвідали краєзнавчий музей с. Ольгопіль.

Під час зустрічі директор СЮН Шпильова В.І. та методист Попович Л.В. ознайомили гостей з колективом та діяльністю районної СЮН. Відзначили основні природо-екологічний та пошуково - дослідницький напрямки роботи, які вдало поєднуються з художньо-естетичним. Педагоги з гордістю розповідали про досягнення і результати своїх вихованців, про що свідчать численні нагороди за перемоги в обласних та всеукраїнських конкурсах, відзнаки за участь в численних природоохоронних акціях.

Відвідавши краєзнавчий музей, всі були приємно здивовані та вражені цікавими інформаційними матеріалами та сучасним дизайнерським оформленням залу музею села Ольгопіль. Екскурсовод Боднар В.П. цікаво та послідовно ознайомила присутніх з музейними  експозиціями, що відобразили історію нашого рідного краю від первіснообщинного часу до сьогодення.

Значне місце в експозиціях займають предмети побуту та етнографії, які відображають життя мешканців села Ольгопіль в різні часи. Цікаві життєві історії земляків, козацькі історії, факти про важкі часи геноциду в період голодомору та другої світової війни, героїчні вчинки сучасників – не залишили байдужими всіх відвідувачів.

Свої враження колектив ЗДО «Веселка» залишив в книзі відгуків музею.

 

Методист КУ «Чечельницький РМЦ»

Химич Ж.М.« повернутися до списку новин