Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Приєднуйтесь!!! Будь-яка підтримка - Безцінна!!!

Приєднуйтесь!!! Будь-яка підтримка - Безцінна!!!

З  1 по 30 квітня Всеукраїнський благодійний фонд “Серце до серця” за підтримки центральних та місцевих органів влади, громадських організацій, підприємців та волонтерів проводитиме ХІV щорічну Всеукраїнську благодійну акцію “Серце до серця”, метою якої є збір коштів на придбання кардіологічного медичного обладнання для дитячих лікарень України.

Кошти збиратимуть волонтери з метою придбання  кардіологічного медичного обладнання в обласні дитячі лікарні. Протягом  30 днів в селах та селищі Чечельницького району працюватимуть волонтери, кожен з яких матиме скриньку з номером, захищеним печаткою.

За підсумками XІІІ акції ВБФ «Серце до серця» загальна сума коштів, зібраних у Вінницькій області  становить 417 337, 81 грн, у період проведення акції почуй «Почуй світ!». На зібрані в області коти було придбано та передано у Вінницьке обласне дитяче територіальне медичне об’єднання 46 слухових апаратів, що дало можливість лікувати дітей  на більш якісному рівні.

Усім бажаючим взяти участь у акції за інформацією звертатися в управління праці та соціального захисту населення Чечельницької  райдержадміністрації.

Самостійно кошти можна перевести в Ощадбанку (без комісії) на такий розрахунковий рахунок: р/р 2600501306399 в ПАТ “Кредобанк”, МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227. Найменування платежу: Для Вінницької області, Чечельник. Благодійний внесок для закупівлі медичного обладнання.

ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ВАШЕ ЩИРЕ СЕРЦЕ ТА БАЖАННЯ ДОПОМОГТИ!

Організаційний комітет з підготовки

та проведення у 2019 році районного

етапу ХІV щорічної Всеукраїнської

благодійної акції “Серце до серця”« повернутися до списку новин