Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Святкування Нового року в КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1"

     Новорічні ранки  — чарівне свято, на яке з нетерпінням чекають діти й дорослі, бо знову починають вірити в казку, сподіватися на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадувати бажання.

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Існує думка: як зустрінеш свято Нового року так його і проведеш.

  Новорічний настрій вже відчутно і в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1».

В нашій школі, крім підсумкових контрольних, є і приємні моменти- проведення новорічних ранків. Сьогоднішній час диктує свої закони, але Новий рік- улюблене усіма свято. Як можна не любити цю зимову казку, наповнену радістю, блиском мішури й запахом мандаринів? Правильно, не можна. Це найдобріше і найчарівніше свято для учнів нашої школи. З 21.12 по 24.12 в нашій школі відбулися новорічні ранки з дотриманням усіх санітарних норм – кожний клас окремо. Діти розповідали вірші, співали пісні і брали участь у різних конкурсах.

Сподіваємося, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!« повернутися до списку новин