Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Юні «соколята» готуються до старту

Юні «соколята» готуються до старту

21 січня у Департаменті освіти і науки облдержадміністрації відбулося засідання обласного штабу з проведення гри «Сокіл» («Джура»), де прийняли рішення:

у 2019/2020 н.р. обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») задіє військово-спортивний аеродром Товариства сприяння оборони України у Вінницькій області (Сутисківська ОТГ Тиврівського району) у період з 19 до 23 травня. Учасниками ІІ етапу гри стануть діти віком від 15 до 17 років.

Олена Чорна, заступник голови Штабу, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації наголосила: дана гра є одним із елементів патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, її метою є формування в учасників національних цінностей, патріотизму, національної свідомості, ідеалів свободи, формування здорового способу життя.

Заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяна Лісогурська відмітила: успіх проведення гри залежить від того, як спрацює штаб і наскільки тісною буде співпраці влади, громадських об’єднань та організацій і військових.

Голова Товариства сприяння оборони України у Вінницькій області Анатолій Кацай підтримав пропозицію розробки одного з видів гри ? «Смуга перешкод» на території аеродрому та організацію спеціальної території для виду «Стрільба».

Також члени штабу попередньо обговорили умови залікових і незалікових видів гри: «Стрільба», «Метання гранати», «Саперна підготовка», «Смуга перешкод». Створена робоча експертна група під керівництвом Віктора Гусєва (завідувач відділу військово-патріотичного виховання, фізичної культури та основ здоров’я КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»), яка працюватиме над вирішенням питання підготовки аеродрому Товариства сприяння оборони у Вінницькій області до гри «Сокіл» із виїздом на місце проведення 23.01.2020 року.

 « повернутися до списку новин