Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Валерій Коровій : "Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної української дитини"

Валерій Коровій: "Основна мета шкільної реформи – висока якість освіти для кожної української дитини"

На цьому акцентував увагу голова облдержадміністрації під час зустрічі 17 травня з освітянами Чечельницького району.

В ході зустрічі із адміністрацією та педагогами КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1" голова облдержадміністрації Валерій Коровій цікавився ходом освітньої реформи. «Наступного навчального року всі першокласники мають навчатися за новим стандартом. Це сучасні методики, які передбачають відповідне обладнання, перенавчання вчителів», – підкреслив очільник Вінниччини.

Сьогодні у Чечельницькому районі за умовами конкурсу визначено опорною школою КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1».

Зі слів голови облдержадміністрації,  основною метою шкільної реформи є висока якість освіти для кожної української дитини, тому Нова українська школа  у 2018 році має прийти не у вибрані школи, а в кожну школу України, незалежно від її розташування. Всі вчителі, які будуть працювати у 1  класі, пройдуть відповідне навчання. Таке навчання уже розпочалося на базі Вінницької академії неперервної освіти.

На 2018 рік   передбачено субвенцію з державного бюджету в розмірі 651 тис. грн. на створення нового освітнього середовища для першокласників Чечельницького району. На даний час уже надійшло 187,1 тис. грн. Міністерством освіти і науки України затверджено перелік необхідного обладнання.

«У новому навчальному році в районі буде сформовано 18 перших класів, у яких навчатиметься 201 учень. З місцевого бюджету ми виділяємо 65,1 тис. грн. на умовах співфінансування шкільного обладнання та комп’ютерної техніки для першокласників», - зауважив голова райдержадміністрації Сергій Пустовий.« повернутися до списку новин