Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

ВШАНОВУЄМО ПАМ'ЯТЬ КОБЗАРЯ. КЗ "Демівська СЗШ І-ІІІ ст."

Нас єднають думи Кобзаря

9 березня 2020 року Україна відзначила 206 років від дня народження видатного майстра слова, талановитого художника, славетного і величного Тараса Григоровича Шевченка. Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України. Саме його творчість знайшла відгук у серцях українського народу, пробудила національну свідомість і гідність.

З нагоди відзначення дня народження великого Кобзаря 10 березня в КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.» була проведена учнями 3 класу (класний керівник Герасименко О.В.) літературна година «Шевченко – душа українського народу», де учні ознайомились з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, брали участь в  інсценізації окремих моментів з життя поета,  мали можливість переглянути короткий відеофільм про дитинство Т.Г. Шевченка. Була організована книжкова виставка «Кобзар в наших серцях». Також відбувся конкурс читців творів Тараса Шевченка. Кобзареве слово звучало з уст учнів 1 – 4 класів.

 Вічне слово великого Кобзаря полонило весь світ, увійшло в наші серця навіки! Тож живімо Шевченком, продовжуймо його безсмертя в собі і слухаймо Кобзареве слово, бо воно живе і вічне!« повернутися до списку новин