Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Чечельницька районна станція юних натуралістів організовує екологічну експедицію по заповідних місцях Чечельницького району.

Щовесни Чечельницька районна станція юних натуралістів організовує екологічну експедицію по заповідних місцях Чечельницького району.

3 квітня 2019 року було проведено експедицію в урочище «Вишенька» з метою порівняння з минулим роком. Було організовано ознайомлення із ранньоквітучими рослинами урочища - сон великий, сон чорніючий, вишня степова, фіалка, медунка, зірочки богемські.

Набуті знання та практичні навички отримані під час експедиції стануть в нагоді у проведенні науково-дослідницької роботи, усвідомленої природоохоронної діяльності, активної громадянської позиції, відчуття національної гідності та патріотизму, любові до рідної неньки-України. Кожен з нас повинен усвідомити, що рідкісні рослини відіграють важливу роль в житті людини, є її невід’ємною частиною. Можна відновити пам’ятки мистецтва, історії, але неможливо відродити зниклі види, які «творились» десятки тисяч років. І не людиною, а природою.  « повернутися до списку новин