Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Всеукраїнський тиждень права

Відомо, які завдання цьогоріч необхідно виконати у закладах загальної середньої освіти під час Всеукраїнського тижня права

Затверджено план заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права, які спрямовані на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню.

Також планом передбачено поліпшення і подальший розвиток міжнародного співробітництва в галузі захисту прав і свобод людини й громадянина, запобігання будь-яким формам дискримінації щодо реалізації людиною своїх прав і свобод, сприяння правовій інформованості населення з питань прав людини.

Відповідно Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 "Про Всеукраїнський тиждень права" Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Розпорядженням Уряду передбачено проведення Всеукраїнського тижня права 10 - 14 грудня 2018 року.

Рішення Уряду забезпечить реалізацію конституційних прав громадян щодо знання своїх прав та обов'язків. Проведення відповідних заходів дозволить консолідувати зусилля та поєднати цілі державних органів, приватних та громадських інституцій у напрямі утвердження й забезпечення прав і свобод людини, що є головним обов'язком держави, позитивно впливатиме на правову інформованість населення з питань прав людини, стане національною правовою традицією. Очікується, що виконання цих завдань додасть позитивного іміджу Україні на міжнародному рівні та сприятиме входженню України як правової держави до європейської спільноти.

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 “_26_” листопада 2018 р. № 453

Про проведення в районі у 2018 році Всеукраїнського тижня права« повернутися до списку новин