Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Учились любити ліс

   У народі вважається, що той, хто посадив хоча б одне дерево, вже прожив своє життя надаремно. А ось працівники Державного підприємства «Чечельницьке лісове господарство» у 2019 році в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» провело роботу по створенню нових насаджень (дуба звичайного, акації білої та інших твердолистяних порід) на площі 15,0 га. А до посадок лісу в ході акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» долучились учні шкільного лісництва, що працює при КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.", спільно з першим заступником голови райдержадміністрації Віталієм Савчуком  та дирекором школи. 

Активну участь у створенні нових лісів взяло участь учнівське лісництво КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст." «Паростки». 

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук разом з учнями взяв участь у посадці лісу.

- Маю впевненість, що ці діти ніколи не нашкодять природі, адже вони знають, як непросто виростити дерево, - зауважив Віталій Володимирович під час спільної роботи із членами учнівського лісництва.

«Приємно бачити, якою радістю сяють очі дітвори в ході акції, як їм цікаво робити добру справу – садити ліс, – сказав Руслан Юрійович Соколов. –  Вважаю, що залучати дітвору до створення лісів, це єднає людину і природу».

На згадку про участь у акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» її учасники сфотографувались на пам’ять.

Дякуємо всім небайдужим за збереження і відтворення довкілля.« повернутися до списку новин