Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

У КЗ "Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст." відбулася зустріч із випускником школи

До КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.» завітав учень рідної школи Кафльовський Владислав Ігорович, лейтенант 17 ОМПБ (окремого мотопіхотного батальйону) 57 мотопіхотної бригади, який став військовослужбовцем.

Владислав розповів про важливість виконання військового обов’язку та про своє навчання в Національній академії сухопутних військ гетьмана П.Сагайдачного та службу після її закінчення в зоні ООС.

Учні школи із захопленням слухали його розповідь та запитували про все, що їх цікавить, зокрема, про військове життя. Так, як Владислав перебуває в зоні Операції об’єднаних сил, то йому було про що розповісти учням. Мова йшла про непросте перебування нашого випускника в військових умовах. Учні школи радо вітали земляка, поділилися власними думками про події, які відбуваються на сході України. Висловили теплі й щирі побажання молодому бійцю. У свою чергу Владислав надав відверті відповіді, поділився теплими спогадами про службу, передав частину своєї енергії, мужності та оптимізму. У ході зустрічі панувала атмосфера патріотизму та довіри. Школярів надихав запал  молодого лейтенанта його прагнення захищати Батьківщину і віра в перемогу. Вражені зустріччю діти вирішили активно допомагати бійцям, які захищають свободу та незалежність України. Час сплинув непомітно, майже годину учні затамували подих слухали, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим.

Школярі з задоволенням потиснули лейтенанту руку та побажали Божої допомоги в його подальшій службі.

Адміністрація закладу« повернутися до списку новин