Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Благодійна акція «Серце до серця» у КЗ «Білокамінська СЗШ І-ІІ ст.»

    Доброта, милосердя, уміння розділяти чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину завжди були  притаманні українському народу. У традиціях українців споконвіку зберігається звичай допомогти тому, хто цього потребує.

        З метою популяризації благодійності, розвитку молодіжного волонтерського руху та з метою збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання для дитячої лікарні у квітні 2019 року у КЗ «Білокамінська СЗШ І-ІІ ст.» пройшла 14 Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». Акція проходила з широким залученням учнів школи, педагогів, батьків. Класними керівниками було проведено виховні години, круглі столи на тему «Врятуй життя». Волонтерами акції було обрано учениць 9 класу Фурман Ангеліну та Орлову Аліну. Педагогом-організатором Шевчук Тетяною Василівною було організовано Благодійний ярмарок, де кожна дитина реалізовувала солодощі, виготовлені власноруч. Усі виручені кошти, у сумі 1100 гривень, перераховано у фонд акції «Серце до серця». Найбільш активними були учні: Овчар Анастасія, 3 клас; Римарчук Владислав, 4клас; Римарчук Ангеліна, 5 клас; Орлов Ярослав та Овчар Діана, 7 клас; Гладка Діана та Коваль Віталій, 8 клас.

     Результати благодійної акції свідчать про те, що в нашій школі є чуйні, відкриті до допомоги серця. Адже здорові та щасливі діти – то наше з вами майбутнє!    

                                                                          Вчитель української мови Габрук Л.О.« повернутися до списку новин