Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Проведено Тиждень безпеки дорожнього руху в закладах освіти району

       З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в закладах освіти Чечельницького району тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека дітей на дорозі.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу суспільства до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.
«Увага! Діти на дорозі»           

В  рамках  місячника «Увага! Діти на дорозі» у  закладах дошкільної освіти також проводяться профілактичні заходи. Головною метою  яких є  збереження життя і здоров'я дітей на дорогах. Серед вихованців закладів проводилися конкурси малюнків та плакатів «Безпека – це життя!», тематичні заняття, музично-спортивні розваги.« повернутися до списку новин