Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Талановиті учні – наш успіх і надія

      Завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 30 учнів Чечельницького району. З них призерами стали учні КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1" та КЗ "Демівська СЗШ І-ІІІ ст.", здобувши 5 призових місць: 2 - других та три – третіх (ІІ місце – інформаційні технології, трудове навчання; ІІІ місце – біологія, інформаційні технології, англійська мова) .  Варто зазначити, що школярі на високому рівні справилися з олімпіадними завданнями, показали належний рівень креативності, творчості, логічного та абстрактного мислення, глибокі знання і вміння з предметів. 

       Адже обдарована дитина – це запорука майбутнього нашої держави, той вагомий потенціал, заради якого необхідно працювати по-сучасному. Правильно кажуть, якщо людина талановита, то талант у неї багатогранний. І це дійсно так.

Тому хочеться відзначити найкращих, тих, хто утверджує наш район на обласному рівні.

Час диктує своє: необхідно піднімати планку, постійно працювати над підвищенням вчительської майстерності, жити під рубрикою «вчуся я, вчу учня», і тільки тоді буде певний результат.

       Час спонукає до освоєння новітніх технологій, бо прогрес диктує свої умови: результативності, вмілого підходу до розв’язання проблем сьогодення.

Щиро вітаємо переможців ІІІ етапу олімпіад. Бажаємо подальших успіхів у навчанні, нових успішних стартів, а їх наставникам – міцного здоров’я, творчої наснаги та  перемог!« повернутися до списку новин