Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Відбувся семінар – практикум на тему: «Спортивні ігри та вправи - ефективний засіб фізичного виховання дошкільників»

22 березня 2019 року в приміщенні комунального закладу дошкільної освіти ясла  -  садок  «Калинка» Чечельницької селищної ради Чечельницького району Вінницької області відбувся семінар – практикум на тему: «Спортивні ігри та вправи   -  ефективний засіб фізичного виховання дошкільників», учасниками якого стали методист районного методичного центру Химич Ж. М., інструктор з фізичної культури Козеренко І. О. та вихователі 13 закладів дошкільної освіти району.

Провідну роль у підготовці семінару було відведено директору закладу дошкільної освіти „Калинка” Гарник А. А., вихователю ІІ молодшої групи Козеренко А. О., музичному керівнику Шепітко С. І.

Семінар - практикум складався з двох частин: теоретичної та практичної. Відкриття семінару - практикуму розпочала директор закладу Гарник А. А., яка ознайомила колег із закладом та розповіла про основні досягнення з фізкультурно  -  оздоровчої роботи колективу. Продовжили виступи методист районного методичного центру Химич Ж. М., яка ознайомила присутніх з програмно - методичним забезпеченням спортивних вправ та ігор з елементами спорту. Цікаву доповідь про „Форми фізкультурно - оздоровчої роботи з дітьми дошкільного віку” підготувала інструктор з фізичного виховання КЗДО „Веселка” Козеренко І. О.

У ході практичної частини семінару презентовано:

1. „Спортивний парад”, присвячений здоров’язберегіючим технологіям, де педагоги переглянули елементи спортивних ігор та вправ, зокрема елементи футболу, ігрового стретчингу, ритміки, пілатесу, степ  -  аеробіки та футболу, за участю вихованців ІІ молодшої групи під керівництвом вихователя Козеренко А. О. та  музичного керівника Шепітко С. І. Маленькі вихованці були у захваті! Вони з великим задоволенням виконували всі фізичні вправи для зміцнення здоров’я та підняття настрою.

  1. Виставку нетрадиційного фізкультурного обладнання для спортивних вправ та ігор в роботі з дітьми дошкільного вік, виготовленого з підручних матеріалів.

У ході практичного модулю семінару - практикуму відбувся практикум для педагогів „Методичний бумеранг”, під час якого педагоги стали учасниками різних конкурсів - змагань, а саме «Методичний дартс», в якому педагоги мали обрати види спорту відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти, „Методичний бумеранг” - закріплювали знання про види спорту, елементи яких впроваджуються в роботі з дітьми дошкільного віку,  „Запали вогонь” - закріплювали знання про методику проведення спортивних ігор та вправ в закладі дошкільної освіти, «Методична штанга» - закріплювали знання про техніку безпеки під час проведення спортивних ігор та вправ та методичний діалог «Перемога або ні чия?».

Зміцнення здоров’я юного покоління громади, спілкування в колективі та позитивні емоції  -  прекрасний підсумок проведеного заходу!« повернутися до списку новин