Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Радіодиктант у КЗ "Демівська СЗШ І-ІІІ ст."

Цьогоріч українці писали 19–й Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Традиційно його приурочують до Дня української мови та писемности, тож, окрім перевірки орфографії та пунктуації, акція має ще й об’єднавче значення. До написання радіодиктанту міг долучитися будь-хто з будь-якої точки планети, адже вели пряму трансляцію по радіо, телебаченню й в інтернеті. Пишуть люди різного віку і різних професій: школярі і студенти, військові і робітники, пенсіонери і домогосподарки. Пишуть наодинці з приймачем і цілими колективами.

    8 листопада учні 5 - 11 класів (46 учнів) КЗ "Демівська СЗШ І-ІІІ ст."долучилися до написання диктанту національної єдності.

Розпочали її учні 5 і 7 класів літературною годиною «Мова калинова – диво барвінкове», де діти більше дізналися про історію писемності, почули щирі слова любові і вдячності до неї. Об 1100 годині учні 5-11 класів взяли участь у XIХ Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

    Популярність радіодиктанту щороку зростає.  І найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою чи отриманим подарунком. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.« повернутися до списку новин