Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Ярмарок професій- "Крок у майбутнє"

 Вибір професії - це діло не одного дня, недарма кажуть, що вибір професії – це друге народження людини. Від того, наскільки правильно вона  обере  свій життєвий шлях, залежатиме, яке місце в суспільстві   буде  займати.

       Вже стало традицією проводити Ярмарок професій для випускників закладів освіти району. 

  19 жовтня 2018 року для учнів випускних класів Чечельницького району спеціалісти   Чечельницької  районної філії Вінницького ОЦЗ  спільно з відділом освіти РДА   в актовому залі  Чечельницької РДА провели  Ярмарок професій.

    Участь у заході взяли представники від  закладів освіти різного  рівня акредитації: Одеська національна академія харчових технологій, Верхівський с/г коледж ВНАУ, Ладижинський коледж ВНАУ, Комаргородське ВПУ.

Зі вступним словом до учасників ярмарку звернулася директор районної філії - Олена Миколаївна Котенко. Вона розповіла про значимість профорієнтаційної роботи служби зайнятості зі шкільною молоддю, про важливість правильного вибору професії, оскільки це шлях до успіху, акцентувала увагу присутніх на тому, що кваліфікований робітник завжди у змозі заробити собі на життя, було б бажання.    Наголосила на тому, що вибір майбутньої професії в значній мірі впливає на подальше життя кожної людини. Обрана спеціальність має відповідати здібностям, знанням, вподобанням та вмінням людини, повинна бути затребуваною та актуальною на ринку праці. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Для тих, хто ще не визначився з вибором професії, допомогти можуть тести на визначення здібностей та нахилів. 

  Цю думку підтримали та обґрунтували заступник  голови Чечельницької РДА Ольга Бесіда, заступник голови  районної ради Наталія Крук  та  провідний інспектор відділу освіти  Людмила Люлько.  Всі учасники заходу мали можливість переглянути відео  ролики Державної служби зайнятості Як обрати професію.

Представники закладів освіти розповіли майбутнім абітурієнтам про умови вступу, перелік спеціальностей (професій) та організацію навчання.

Презентація всіх закладів була проведена в цікавій для дітей формі з використанням слайдів та відео. Для більш детального інформування представники навчальних  закладів  розповсюдили серед молоді буклети, календарі та плакати. 

В заході взяли участь понад 200 учасників.

      Вдалий вибір професії – одна з головних складових і умов особистісної і професійної реалізації людини. Тому профорієнтаційні заходи, покликані допомогти старшокласником у професійному виборі.« повернутися до списку новин