Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Районне методичне об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни»

20 березня відбулося районне методичне об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни» в приміщенні КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№2». Проводив вчитель Соловей Василь Олексійович.

 Практичний захід для вчителів предмету складався з блоку питань:

1. Тактична підготовка спрямована на набуття і вдосконалення навичок практичного застосування теоретичних знань щодо правильного оцінювання конкретних подій з подальшим прийняттям правомірних рішень та психологічної готовності до дій у ситуаціях різних ступенів ризику.

Вчителі відпрацювали індивідуальні дії солдата та взаємодію у складі двійок та трійок.

2. Медична підготовка - це комплекс невідкладних медичних заходів, які проводяться людині, що раптово захворіла або постраждала, на місці бойових дій та під час її транспортування до медичного закладу.

 Вчителі надавали медичну допомогу в секторі обстрілу та транспортували пораненого у сектор укриття.

3. Вогнева підготовка передбачала вивчення матеріальної частини зброї, основ і правил стрільби, дій при озброєнні (прийомів стрільби); способів розвідки цілей і визначення дальностей до них, а також управління вогнем і проведення стрільби.

      На занятті :

  1. Знайомилися з призначенням, бойовими властивостями і пристроєм зброї, боєприпасів, приладів, правилами їх обслуговування, збереження і підготовки до стрільби;
  2. Повторили, що основа стрільби містить теоретичні положення, знання яких необхідне для розуміння процесів, що відбуваються при стрільбі, і засвоєння її прийомів і правил;
  3. Провели стрільбу з пневматичної гвинтівки.
  4. Переглянули та обговорили відеофільми з тактичної, прикладної фізичної підготовки та основ самозахисту.

 

 

 « повернутися до списку новин