Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

День вишиванки в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1»

“Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела…” – цими словами починається текст відомої української пісні, якою оспівана любов до чи не найбільшої народної цінності нашого народу, яка дісталась нам у спадщину від наших предків.

 Українська вишиванка є абсолютно унікальним, автентичним продуктом, який показує яскравий характер і темперамент нації. За останні кілька років українці одягли весь світ у вишиванки. Буремні події і постійні випробування нації на міцність пробудили у людей справжній незламний дух патріотизму і гордості. Вишиванки у світі сприймають як символ єднання, солідарності і підтримки.

Вишита сорочка – це щось святе, духовне, сокровенне. Вишиванка – це не тільки елемент одягу та атрибут патріотичного кітчу, це дещо більше, навіть сакральне..

Всесвітній День вишиванки відзначається щороку у третій четвер травня. День вишиванки не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликане популяризувати українську культуру і традиції.

 Так 16 травня в День вишиванки в КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1» відбувся флешмоб до свята. Участь взяли учні молодшої, старшої школи і вчителі теж. Була організована виставка української вишивки.

Педагог-організатор

КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст.№1»« повернутися до списку новин