Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Чечельницька районна станції юних натуралістів зустрічає своїх вихованців

   Щорічно навчальний рік Чечельницької районної станції юних натуралістів розпочинається з проведення Всеукраїнської акції «День юного натураліста». І саме  чудового сонячного дня 20 вересня 2018 року до нас завітали учні Ольгопільської школи молодшого та середнього шкільного віку. Майбутніх гуртківців радо зустрічали керівники гуртків, присутніми також були батьки вихованців, бабусі, дідусі та мешканці села. З вітальним словом перед майбутніми гуртківцями виступили директор Чечельницької райСЮН Шпильова Валентина Іванівна та заступник директора Попович Олеся В’ячеславівна. Перед глядачами виступили найстарші вихованці гуртків: Мироненко Люба, Панасюк Ірина, Дидик Віка, Атаманенко Аня, Кушнір Діана. Вони продемонстрували музичний театралізований виступ, привітали всіх з початком нового навчального року та представили у віршованій формі всіх керівників гуртків, подякували їм за роботу та побажали наснаги та творчого натхнення. Також була представлена молодий керівник гуртка Бура Аліна Олександрівна.

    Новоприбулих до лав гуртківців-натуралістів вітали гості, педагоги Чечельницької РайСЮН, їхні старші товариші, які ділилися спогадами про своє юннатівське життя. Після цього всі присутні мали можливість ознайомитися із кабінетами станції юних натуралістів, а саме: навчальними кабінетами біології й екології, куточком живої природи, Музеєм хліба. Перегляд виставки юннатівських супроводжувався презентаційними виступам гуртківців.
     В завершальній частині масово-виховного заходу для юннатів було організовано екологічний квест «Знавці природи», під час якого гуртківці на зупинках розгадували кросворди, загадки про тварин і рослини, малювали малюнки на екологічну тематику. Переможці нагороджені грамотами. Загалом у масово-виховному заході взяло участь понад 100  учасників. Також усім гуртківцям було вручено пам'ятні медалі та посвідчення юних натуралістів.

 « повернутися до списку новин