Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Новини КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№1"

Кожен в Україні чув про козаків. Про них написано багато наукових книжок  і художніх творів. Про козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави - Гімні України. Козак в уявленні українця – це звитяжний воїн, захисник Вітчизни,оборонець прав, віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України.

Саме тому для нас  14 жовтня є важливою історичною датою. В КЗ "Чечельницька СЗШ I-III ст.№1" було проведено захід «Сокіл»( «Джура»), приурочений цій даті. Участь брали учні 8-11-х класів. Учасники були задіяні в таких залікових змаганнях: творчо - мистецький звіт «Ватра», інтелектуальна гра - вікторина «Відун», «Рятівник», «Перетягування линви».

Цілі, які були поставлені перед вчителями і учасниками гри:

1.Виховання нових поколінь України у дусі відданості Батьківщині та її народу на основі відродження національних і загальнолюдських, духовних і моральних цінностей.

2.Виховання в молоді глибоких і твердих національно – патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини шляхом залучення до військово - спортивної патріотичної роботи.

3.Формування і виховання, спираючись на національні козацькі педагогічні традиції, у юнаків і дівчат високих морально – психологічних якостей: мужності, сміливості,рішучості, відваги, чіткості, дисциплінованості і ініціативності.

4. Виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління українців на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.

Педагог-організатор КЗ "Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1"« повернутися до списку новин