Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Цікава подорож до Львова

Відпочинок… Що може бути краще? Лише відпочинок з користю. Останні осінні дні справді дарують нам чудову погоду. Вчителі та учні КЗ «Чечельницька СЗШ I-III ст. №1» вирішили провести ці вихідні в гарному старовинному місті Львові.

Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова немає меж.

Учні відвідали багато різних культурних історичних місць, які вражають своєю красою і таємничістю.

Стара частина Львова - це серце міста, що і досі задає сучасності ритм історії. Знаменита площа Ринок ніколи не залишається пустою - тією бруківкою завжди мандрують туристи, поспішають на роботу чи просто відпочивають львів'яни. Ніколи не залишається поза увагою Квадрат на площі Ринок, у центрі якого розташований знаменитий "львівський Біг-Бен" - Ратуша ХІV століття.

Учні мали можливість поглянути на одну з найзнаменитіших історичних споруд міста - Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Відвідали безліч соборів, церков. Дізналися багато цікавих фактів, які розповіли нам гіди, що просто зачарували всіх своєю майстерністю розповідати казкові легенди про місто, перетворюючи їх на правдиві факти.

Львів – це місто, у якому вдало переплелося сьогодення і середньовіччя, вся суворість галицького князівства та романтика сучасності, шалений ритм життя та одночасне відчуття спокою, це місто гордих галицьких князів та сонних левів, котрі здавна несуть свою кам’яну варту й оберігають спокій мешканців та гостей загадкового міста. Львів’яни першими зварили пиво, винайшли гасову лампу, до речі,учні відвідали і побачили міні музей гасових ламп.

 Це "країна" солодощів, чорного та молочного, в плитках та гарячого шоколаду. Ми спробували ці солодощі і побачили, як їх виготовляють. Цим містом можна захоплюватися в будь-яку пору року та в будь-який час доби. Львів - це жива історія в сьогоденні. Описувати видатні місця Львова можна вічно, але слова - це лише слова, місто треба побачити на власні очі та відчути цей неповторний ритм, ритм величного  Львова.  

 « повернутися до списку новин