Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Фестиваль  «Проліски надії -2018» впевнено крокує далі. 

Фестиваль  «Проліски надії -2018» впевнено крокує далі. 

     Третій день поспіль на зональному (шкільному) фестивалі «Проліски надії -2018» лунають пісні та звучать художні твори у виконанні обдарованих учнів з КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Бритавська СЗШ І-ІІ ст.», КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.».

 Захоплення викликали виступи вчительського та учнівського хорового колективу КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.», ніжними голосами чарувало тріо вчителів КЗ «Бритавська СЗШ І-ІІ ст.», новими, сучасними  мотивами  дивували учні КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.».

     Артистизмом та гарно скомпонованою програмою відзначилися учасники художньої самодіяльності

Оригінальнальністю та змістовністю вирізнялись учасники фестивалю КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.».

        Фестиваль «Проліски надії» відкриває  чимало нових талановитих імен, творчих колективів, гарних виконавців.

      Споглядаючи і співпереживаючи  разом з артистами усі їхні емоції,  невільно ловиш себе на думці, що все-таки важко переоцінити роль художньої самодіяльності  в навчально-виховному процесі кожної школи і що, беручи у них участь, дитина має реальні шляхи  для самореалізації, а фестиваль «Проліски надії» – це невичерпне джерело для її духовного життя, для виховання  багатьох  граней  особистості, що формується.

     Усі отримали незабутні враження від почутого та побаченого і ще раз переконалися, що наші освітяни живуть, працюють і виховують дітей з «Україною в серці.»

 Фестиваль крокує далі. Тож побажаймо успіху всім, хто ще хвилюється в очікуванні своїх виступів.« повернутися до списку новин