Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Про урочистості з нагоди Останнього дзвоника.

25 травня на урочистих лінійках закладів загальної середньої освіти Чечельницького району з нагоди Останнього дзвоника Всеукраїнське шкільне свято зібрало випускників, школярів, вчителів, батьків та поважних гостей.

Всі вони прийшли, аби привітати вже колишніх 11-класників із закінченням школи та відправити їх у доросле самостійне життя. Цьогоріч випускників одинадцятих класів у Чечельницькому районі - 63, а дев’ятикласників — 161.

У КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1» завітав голова райдержадміністрації Сергій ПУСТОВИЙ. Звертаючись до присутніх, Сергій Михайлович зазначив: «Сьогодні свято для всіх – учнів, учителів, батьків. Та найважливіший цей день саме для одинадцятикласників. Попереду – відповідальна пора ЗНО і вибір свого життєвого шляху, тож бажаємо вам отримати високі бали під час зовнішнього незалежного оцінювання, щоб досягти поставленої мети» Голова районної ради Сергій П’ЯНІЩУК привітав випускників КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2» із закінченням навчання  та побажав успіхів у здачі ЗНО і виборі професії.

 Випускникам одинадцятих класів надійшли вітальні листівки від голови облдержадміністрації Валерія КОРОВІЯ та голови обласної Ради Анатолія ОЛІЙНИКА.

Переможці різноманітних конкурсів і змагань отримали дипломи, грамоти, подяки, подарунки і призи.

 У кожній школі відбувся концерт – композиції, пісні, вірші і танці – у національно-патріотичних традиціях українського народу. Вишиванки, жовто-блакитні повітряні кульки, квіти, щирі дитячі посмішки створили святковий настрій для всіх присутніх.« повернутися до списку новин