Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Дистанційне навчання в КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.»

 

 Під час всеукраїнського локдауну навчання в КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.» відбувається дистанційно в повному обсязі, ЗА РОЗКЛАДОМ та згідно навчальних планів.

В Україні давно говорять про дистанційну освіту, але далі обговорень справа майже не рухалась.

Зараз, із запровадженням загальнонаціонального карантину, усі заклади загальної середньої освіти мусили перейти на освіту в режимі онлайн, тому і в нашої школи немає іншого шляху,  як налагоджувати цей, на перший погляд, нелегкий процес.

Учні 1-4 класів працюють за допомогою сервісу Google Клас та Viber.

Для учнів 5-11 класів організовано дистанційне навчання на платформі Google Meet онлайн уроки які проводять вчителі школи, CLASSROOM та Viber, де у кожної дитини є доступ до завдань, ведеться активний зворотній відеозв’язок з вчителем, та діти отримують оцінки за виконані роботи.

Сьогодні буде дуже багато залежати від самих вчителів, наскільки Ви будете зацікавлені у такій співпраці з учнями, як буде вами подаватися та чи інша тема. Молоді та активні вчителі об'єднались у творчі групи і навчали старших.

Насправді, учні дуже гарно адаптуються до нових умов. Звичайно, нинішня ситуація є непростим викликом, проте всі учасники освітнього процесу намагаються знайти оптимальний спосіб підтримати навчання та один одного.

Директор Р.Ю.Соколов« повернутися до списку новин