Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Заняття районного семінару-практикуму вчителів англійської мови

28 лютого 2020 року на базі КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№2» відбувся районний семінар – практикум вчителів англійської мови з теми «Підвищення зацікавленості та мотивації навчання на уроках іноземної мови у Новій українській школі», в якому взяли участь як досвідчені так і молоді спеціалісти.

Мета семінару:

- створити умови для обміну досвідом роботи в умовах Нової української школи;

- стимулювати вчителів до пошуку, творчості.

Вчитель КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.» Попович Віктор Петрович ознайомив вчителів англійської мови із новинами літератури.

У практичній частині семінару педагоги відвідали урок англійської мови у 3 класі, який провела вчителька Наталія Григорівна Яговкіна, спеціаліст І категорії, старший вчитель. Вона творчо підійшла до організації та проведення уроку, використала сучасні педагогічні технології, зорієнтовані на розвиток особистості.

Цікаво і змістовно проведений семінар не залишив байдужим жодного з присутніх.

Як підсумок, вчителі дійшли одностайного висновку, що сучасний урок англійської мови повинен бути максимально унаочнений, з використанням інформаційних технологій, носити комунікативну та соціокультурну направленість.

Всі учасники семінару висловлюють слова вдячності педагогічному колективу, адміністрації КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст.№2», вчителю англійської мови за якісно організований, продуктивний семінар.

 « повернутися до списку новин