Відділ освіти Чечельницької районної державної адміністрації

Літнє оздоровлення -2018

Літо, літо, літечко… — золота пора, про це найкраще знає люба дітвора. А побувати в таборі, добряче відпочити і набратися сил, щоб у новому навчальному році дати фору однокласникам, а у шкільному творі на звичну тему «Як я провів літні канікули» написати найяскравіші враження, чи не найпотаємніші бажання кожної дитини.

Для дітей канікули – це період зміцнення здоров’я, нових знайомств та пригод. А ще – яскравих вражень, творчості, пізнання світу…

Цікаво провести перший місяць літнього відпочинку з 29 травня по 15 червня 2018 року змогли у пришкільних мовних загонах та загонах із математичним напрямком 260 учнів 5-8 і 10 класів Чечельницького району.

На базі 11 шкіл (КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1», КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2», КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Каташинська СЗШ І-ІІ ст.», КЗ «Бондурівська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Поповогребельська СЗШ І-ІІІ ст.», КЗ «Стратіївський НВК І-ІІІ ст.», КЗ «Бритавська СЗШ І-ІІ ст.», КЗ «Рогізківська СЗШ І-ІІ ст.») працювали 14 мовних загонів та 2 загони із математичним напрямком, заняття в яких проводилися в ігровій формі. Вихованці виготовляли емблеми, постери, рекламні буклети для пропагування інтересу до вивчення іноземних мов. Впродовж відпочинкової зміни вихователями було організовано для учнів пізнавальні конкурси математичного спрямування.

У травні відбулася процедура електронних закупівель путівок для оздоровлення учнів закладів освіти, які належать до категорії обдарованих дітей (вартість закупівлі – 150 тис. грн.). За ці кошти з 02.07. по 22.07. у Тиврівському оздоровчому закладі «Маяк» відпочили по відділу освіти 35 дітей, що належать до категорії обдарованих дітей.

« Не можу вже дочекатися наступного літа, щоб завітати у табір «Маяк». Все в таборі до душі – і приємні вихователі-вожаті, і смачна кухня, і забавні ігри та конкурси, і веселі дискотеки та розмови до півночі, певно, крім одного – хвилини прощання. Бо віднайти хороших друзів не так вже й легко, а попрощатися з ними набагато важче » – такими спогади діляться діти.  

Лише табори впевнено чекатимуть на своїх відвідувачів, бо пройде час і багато з них обов’язково приїдуть сюди, щоб знову зустрітися і добре відпочити.« повернутися до списку новин